Időpont: 2014. szeptember 13. / - LEBONYOLÍTVA - /

Rendezvény helyszíne: Academy Golf Budapest- 1037 Budapest, Perényi út 6.
Rendezvény ideje: 2014. szeptember 13. 10.00 -14.00
Résztvevők létszáma: 19 fő
Versenyigazgató: Máté Imre HERCULES SE. t. elnöke

Rövid szöveges értékelés: Rendezvényünk a várakozásnak megfelelően, szervezetten és gördülékenyen kezdődött el. A nevezések, regisztrálások /9.30/ után a technikai értekezleten megtörtént a nevezők tudásának megfelelő csoportok kialakítása. Kezdő szint: 10 fő, haladó szint: 8 fő
Az SE. elnöki rövid megnyitóját követően, a társfővédnökök és a névadó, Quadron Kft. ügyvezetője egymást követve üdvözölték a versenyzőket. A Kezdő és Haladó csoport tagjai 10 óra után elindultak a versenyhelyszínekre.
A haladó csoport a 9 lyukas versenypályán 2x4fős csapatokban, a kezdők pedig egy csoportot alkotva vágtak neki a versenynapnak.
A verseny végeredménye:
Haladó csoport: Kezdő csoport:
I. - Zibriczki Béla Symmetria I. - Szekeres Balázs NISZ
II. - Mujahid Tamás Symantec I. - Árki Kornél OEP
III. - Sagyibó Viktor MicroSoft III. - Ormosi Viktor HP
IV. - Gáspár Tamás HM III. - Turcsán Ferenc 4 IG.

Az egész verseny ideje alatt a kiélezett küzdelmek mellett /Kezdő csoportnál pont egyenlőség volt az I. és a III. helyen is/, baráti versengés volt a jellemző, a torna során sérülés nem történt. A versenyen mindenkit győztes volt, mert még az időjárás is az egész verseny alatt jó, játékra alkalmas idővel jutalmazta meg versenyzőinket.
Az ünnepélyes eredményhirdetésen kerültek átadásra a kupák, oklevelek és az emléklapok.
Köszönöm a részvételt minden kedves versenyzőnknek és Gratulálok a helyezetteknek.